O firmie

Jesteśmy firmą szkoleniowo-doradczą. Wspieramy osoby indywidualne, pracowników oraz firmy w rozwoju umiejętności zawodowych i osobistych. Zadowolenie naszych Klientów oraz przełożenie szkoleń na efekty w praktyce zawodowej są naszym głównym celem codziennej pracy. 

Szkolenia otwarte są ogólnodostępne i może skorzystać z nich każdy. Szkolenia zamknięte dedykowane są dla firm i poprzedza je wcześniejsza analiza potrzeb szkoleniowych, pozwalająca dopasować program i metody do specyfiki danego przedsiębiorstwa. Szkolenia realizujemy z największą starannością, dbamy o aktualność poruszanych tematów na szkoleniach, zatrudniamy kompetentnych trenerów, szkolimy w oparciu o praktykę i nowoczesne metody szkoleniowe. Cechuje nas indywidualne podejście do klienta. Wierzymy, że umiejętności i wiedza zdobyte podczas szkoleń pozytywnie wpływają na życie zawodowe, rozwój firmy, jak również znajdują zastosowanie w życiu codziennym

Realizujemy szkolenia m.in. dla handlowców, menedżerów, kadr, księgowości, przedsiębiorców oraz szkolenia miękkie wspierające rozwój umiejętności interpersonalnych. Nasza oferta ulega ciągłemu poszerzaniu i sukcesywnie wprowadzamy nowe szkolenia uwzględniając potrzeby rynku.

Jeśli nie znalazłeś interesującego Cię szkolenia skontaktuj się z nami.

Jakość szkoleń EDUSKILLS

Szkolenia prowadzimy w oparciu o metody warsztatowe - wykłady, prezentacje multimedialne, ćwiczenia, dyskusje, studium przypadku, odgrywanie ról, gry i symulacje. Trener dobiera właściwe metody szkoleniowe uwzględniając program, potrzeby uczestników i cele szkolenia. Aktywny udział  w szkoleniu sprzyja zapamiętywaniu treści, dlatego stawiamy na przewagę praktyki nad teorią. Pracujemy w małych grupach pod czujnym okiem wykwalifikowanego trenera. Współpracujemy z praktykami wiedzy i trenerami z doświadczeniem zawodowym. Uczestnicy szkoleń otrzymują profesjonalne materiały szkoleniowe, które są wsparciem podczas szkolenia, a po zakończeniu pomagają odświeżyć zdobytą wiedzę. Ukończone szkolenie potwierdza certyfikat udziału w szkoleniu. Po każdym szkoleniu dokonujemy analizy jakości i poprawności przebiegu szkolenia stosując działania ewaluacyjne

Wierzymy, że nasze zaangażowanie pozwoli zaoferować usługi spełniające Państwa oczekiwania. Jesteśmy otwarci na Państwa uwagi i propozycje wdrażając je do systemu naszej pracy. Na każdym etapie służymy poradą i pomocą.

Dziękujemy za zaufanie! 

Absolwentka zarządzania na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu ze specjalizacją Psychologii w zarządzaniu i absolwentka Pedagogiki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu ze specjalizacją Doradztwa zawodowo-personalnego.

Doświadczenie w branży zdobywałam w ogólnopolskiej firmie szkoleniowej jako specjalista ds. rekrutacji i szkoleń. Z wykształcenia jestem doradcą zawodowym i wiem, że rynek zawodowy wymaga ciągłego uzupełniania wiedzy, podnoszenia kwalifikacji i rozwijania umiejętności. Firma EDUSKILLS to dla mnie okazja do rozwoju różnego rodzaju kompetencji i przygoda stawiająca wiele wyzwań ale dająca poczucie spełnienia i satysfakcji. Prywatnie jestem miłośniczką natury i rękodzieła. Cenię w ludziach pozytywne podejście do życia i empatię. Jestem zdania, że każdy może zdobyć zamierzone cele i uwierzyć we własne możliwości, jeśli chce i ma do tego stworzone odpowiednie warunki. Wierzę, że działania wspierające rozwój innych dają niesamowitą energię, która wraca ze zdwojoną siłą i motywuje do dalszego rozwoju.

– Życzę owocnych szkoleń – 

Monika Rudzińska, właściciel